Заголовок 1

Підпис 1

Shine

Зображення 2

Підпис 2

Churches

Заголовок 3

Підпис 3

Civic Involvement

Заголовок 4

Підпис 4

Action

Заголовок 5

Підпис 5

Action

Зверніть увагу:


Буклет з додатковою інформацією про Ліцей Туризму
   Завантажити у форматі PDF

Про Ліцей

ЛІЦЕЙ ТУРИЗМУ

Лауреат Всеукраїнської туристичної програми

 “Кришталевий лелека “  та лауреат Міжнародного  Академічного Рейтингу популярності та якості

“Золота Фортуна” у номінації “За високоякісну середню спеціальну підготовку фахівців

         Ліцей туризму був заснований 12.01.1991 р. Це був перший в Україні приватний навчальний заклад, який здійснював підготовку фахівців туристичної галузі.

Ліцей туризму - це   середній заклад освіти, який:

¨              сприяє розвитку особистості шляхом реалізації національної та міжнародної освітніх програм;

¨              створює умови повноцінного  розвитку індивідуальних здібностей кожної дитини;

¨              дає можливість отримати профільне навчання;

¨              вчить вихованців цінувати культурні  цінності України, розуміти культуру інших народів.

¨              виховує почуття відповідальності перед сім’єю, суспільством, державою.

Ліцей - це єдина сім’я, яка складається з дітей, батьків та вчителів.

Навчаючись у нас, Ваша дитина буде знаходитись під увагою високодосвідчених викладачів з 800 -1900 години, отримає знання з основних предметів шкільного компоненту та буде розвивати свої здібності.

Викладання  англійської мови з 1-го класу - 6 годин на тиждень. З  5-го класу вводиться друга іноземна мова (на вибір учнів), у даний час вивчаються німецька, французька, японська та іспанська мови. Вивчення російської мови - з 3 класу (за бажанням батьків).

Висококваліфікований, талановитий педагогічний колектив постійно  працює на розвиток  інтересів, нахилів та здібностей кожного ліцеїста, використовуючи на уроках інтерактивні методи навчання, відео - та аудіоматеріали, комп’ютерні та мультимедійні технології. Процес навчання  продовжується і в виховній роботі, розвиваючи творчі здібності учнів у гуртках, секціях, при відвідуванні музеїв та театрів міста.  Для збереження здоров’я дітей в ліцеї працює висококваліфікований медичний персонал, який постійно проводить профілактику інфекційних захворювань.

Ми приймаємо дітей від 6 років (з 1 до 10 класу) і надаємо змогу кожній дитині розкрити індивідуальні особливості через викладання профільних дисциплін за спеціальними авторськими програмами та залучаючи до цього викладачів провідних вищих навчальних закладів  м. Києва.

 Початкова школа

З 2018 р. ліцей бере участь у Всеукраїнському експерименті “Початкова школа: освіта для життя”, що передбачає інтегроване проектне навчання. У 1-4 класах передбачено 6 годин на тиждень на вивчення англійської мови. Крім того, за рахунок ліцейного компоненту виділяються додаткові години на вивчення логіки (1-4 класи), читання (1 клас), російської мови (3-4 класи), а також на заняття хореографічної студії (1-4 класи), художньої студії (1-4 класи), шахового клубу (1-4 класи). Кожного дня передбачено годину індивідуальної роботи із вчителем, що викладає основні предмети, для узагальнення та удосконалення вивченого протягом дня. У першому класі (за бажанням батьків) є час для щоденного відпочинку (14.00-15.00).

Для учнів 1-4 класів працює школа повного дня (з 09.00 до 19.00), передбачено триразове харчування (сніданок, обід, полуденок). Відбувається реалізація оздоровчої програми, що сприяє підвищенню імунітету, зокрема вітамінізація, фітотерапія,  вживання кисневих коктейлів.

Починаючи з 1 класу учні працюють на проектами, теми яких вони визначають спільно із вчителями. Це стимулює дослідницьку роботу, навчає використовувати знання на практиці, працювати з інформаційними джерелами, технічними засобами. Протягом останніх років учні початкової школи захистили такі проекти: „Математика в нашому житті”, „Подорожуємо Україною”, „Подорожуємо Європою”. „Первоцвіти”,  „Вода - основа життя”, „Цей загадковий зоряний світ” тощо.

Вчителі початкової школи проводять відкриті уроки та виховні заходи, на які запрошують батьків. Традиційно проводяться осінні та весняні туристичні змагання. Учні також беруть участь у конкурсах районного та міського рівнів. Для учнів початкової школи розробляється окрема екскурсійна та театральна програми, що передбачають виступи театральних колективів, відвідування музеїв та театрів міста. В основному екскурсійна програма реалізується наприкінці травня – у першій половині червня (передбачається, що діти відвідують ліцей до середини червня). Після закінчення навчального року складається окремий розклад, який і передбачає екскурсійну, розважальну, пізнавальну програми.

У 1-4 класах передбачена наповнюваність класів не більше 10-12 учнів у класі.

           Середня школа (5-9 класи)

  Для 5-9 класів передбачено збільшення годин на вивчення англійської мови – 6 годин на тиждень. Також з 5-го класу вводиться вивчення другої іноземної мови – німецької, французької, японської, іспанської на вибір учнів. Також вивчається російська мова (за бажанням батьків).

Поглибити свої знання, опанувати пропущений матеріал, підвищити рівень знань учні 5-9 класів можуть під час індивідуальних консультацій з викладачами, графік яких складається на кожний семестр та оприлюднюється шляхом розміщення на дошці оголошень.

Наприкінці кожного семестру визначається рейтинг навчальних досягнень учнів. Ліцеїсти, що мають найвищі досягнення у рейтингу, відзначаються адміністрацією ліцею.

У середній школі учні продовжують працювати над проектами, проте ця робота набуває певної спеціалізації, адже учні готують мультимедійні проекти практично з більшості предметів навчального плану. Так, в даний час учні 5-9 класів працюють над проектами „Великі українці. Література.”, „Сторінками прочитаних книжок”, „Home Sweet Home”, „Права дитини” тощо.

Для учнів 5-8 класів працює школа повного дня (з 09.00 до 19.00), передбачено триразове харчування (сніданок, обід, полуденок). Відбувається реалізація оздоровчої програми, що сприяє підвищенню імунітету, зокрема вітамінізація, фітотерапія,  вживання кисневих коктейлів.

Традиційно проводяться осінні та весняні туристичні змагання. Учні 5-9 класів беруть участь у олімпіадах та конкурсах районного та міського рівнів. Також для учнів середньої ланки розробляється окрема екскурсійна та театральна програми, що передбачають виступи театральних труп, відвідування музеїв та театрів міста. В основному екскурсійна програма реалізується наприкінці травня – у першій половині червня (передбачається, що діти відвідують ліцей до середини червня). Після закінчення навчального року складається окремий розклад, який і передбачає екскурсійну, розважальну, пізнавальну програми.

У 5-9 класах передбачена наповнюваність класів не більше 10-12 учнів у класі.

Усі учні середньої ланки забезпечуються підручниками. Крім того, учні можуть користуватися матеріально-технічною базою ліцею (ксероксом, принтером, комп’ютерами тощо).

Після закінчення 9 класу учні одержують свідоцтво про базову середню освіту державного зразка.

Старша школа (10-11 класи)

Профіль навчання у старшій школі – фінансово-економічний, адже учні, навчаючись у старшій школі. План враховує і відображає тенденцію профільної освіти. Одним із основних завдань діяльності ліцею є надання початкової професійної туристичної підготовки. У зв’язку з цим варіативна частина навчального плану передбачає вивчення таких спеціальних предметів: організація туристичної діяльності, бухгалтерський облік, туристичне краєзнавство, організація транспортних перевезень, фінанси, основи статистики. Засвоєння матеріалу у відповідності до навчального плану ліцею забезпечує здобуття повноцінної загальної середньої  освіти та фахової туристичної підготовки, а також спрямованості особистості випускника  ліцею на подальшу самоосвіту, його прагнення самовдосконалюватися. 

Учні старшої продовжують вивчати англійську мову у обсязі 6 годин на тиждень та другу іноземну мову (японську, німецьку, французьку, іспанську (на вибір)) у обсязі 2 годин на тиждень.

У старшій школі проектна робота відбувається на більш високому рівні, адже учні уже мають ґрунтовну підготовку та відповідні уміння і навички. Продовжується робота як над проектами в рамках окремих навчальних дисциплін, так і над загальноліцейними проектами.

У 11-му класі передбачено час на підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання. Наші ліцеїсти, крім української мови і літератури (ці предмети є обов’язковими для всіх), традиційно складають ЗНО з англійської мови, історії України, географії, математики та успішно вступають до вищих навчальних закладів України та Європи.

Наприкінці кожного семестру визначається рейтинг навчальних досягнень учнів. Ліцеїсти, що мають найвищі досягнення у рейтингу, відзначаються адміністрацією ліцею. Учні, що посіли останні місця у рейтингу та не покращили свої навчальні результати протягом наступного семестру, можуть бути відраховані за рішенням педагогічної ради ліцею.

Традиційно проводяться осінні та весняні туристичні змагання. Учні старших класів беруть участь у олімпіадах та конкурсах районного та міського рівнів.

Для ліцеїстів старшої школи передбачено музеєзнавство, театрознавство, а також виробнича практика. Ліцеїсти відвідують різноманітні екскурсії (музейні, тематичні пішохідні, оглядові тощо). Для ефективної підготовки ліцеїстів до проходження виробничої практики (в основному на туристичних підприємствах) у 10 класі викладається спецкурс „Техніка пошуку роботи”.

Для учнів 10-11 класів передбачено дворазове харчування (обід, полуденок). Відбувається реалізація оздоровчої програми, що сприяє підвищенню імунітету, зокрема вітамінізація, фітотерапія,  вживання кисневих коктейлів.

Усі ліцеїсти старшої школи забезпечуються підручниками, спеціально розробленими щоденниками та можуть користуватися матеріально-технічною базою ліцею (ксероксом, принтером, комп’ютерами тощо).

У 10-11 класах передбачена наповнюваність класів не більше 15-17 учнів у класі.

Після закінчення 11 класу ліцеїсти одержують атестат про загальну середню освіту державного зразка.

Оздоровча програма

Для збереження здоров’я дітей, профілактики захворювань в Ліцеї діє програма “Здоров’я дитини - здоров’я нації”. В Ліцеї працює медична служба. Своєчасну медичну допомогу надають кваліфіковані медичні сестри. Медичний пункт забезпечений необхідними медикаментами та засобами гігієни. Систематично проводиться вітамінізація ліцеїстів.

Для школярів проводяться прогулянки на свіжому повітрі, бесіди про здоровий спосіб життя, читається курс “Основи здоров’я”. Ліцеїсти забезпечуються чистою питною водою та раціональним вітамінізованим харчуванням. Меню різноманітне. До його складу входять свіжі овочі та фрукти, молочні продукти, свіжа випічка.

Культурний простір

В Ліцеї діти не тільки навчаються, а й розвиваються, збагачуються духовно та культурно. Ліцеїсти відвідують театри та музеї міста.

В Ліцеї працює туристичний відділ, який організовує туристичні подорожі Києвом, Україною та за кордони держави.Наші ліцеїсти відвідали міста: Львів, Кам’янець-Подільський, Умань, Чернігів, Почаїв, Канів, Івано-Франківськ, Біла Церква, Качанівка, Москва, Санкт-Петербург.

Побували діти також у Польщі, Угорщині, Франції, Іспанії.