Заголовок 1

Підпис 1

Shine

Зображення 2

Підпис 2

Churches

Заголовок 3

Підпис 3

Civic Involvement

Заголовок 4

Підпис 4

Action

Заголовок 5

Підпис 5

Action

Зверніть увагу:


Буклет з додатковою інформацією про Ліцей Туризму
   Завантажити у форматі PDF

Від дирекції

Рівне право на освіту не є зобов’язанням отримувати однакову освіту як по змісту, так і по якості.

Наше повсякденне життя багато в чому визначає бажання і наміри людини вчитися. Ось чому в цивілізованому суспільстві освіта неодмінно знаходиться серед найважливіших пристрастей та турбот.

Сьогодні серед справ, які хвилюють більшість наших батьків, є вибір освіти для власних дітей з урахуванням єдиних стандартів, безпеки в школі, використання нових технологій у навчанні, виховання особистості та інше.

Ви мрієте, щоб і Ваша дитина навчалась у школі радості, доброзичливості, щоб набиралася життєвого досвіду і знань серед людей небайдужих, щоб враховувались індивідуальні особливості дитини. Ліцей туризму допоможе у здійсненні Ваших мрій.

Що ж для цього потрібно? Усього лише стати учнем Ліцею туризму, поринути в особливу атмосферу творчої діловитості, яку створюють викладачі нашого навчального закладу для того, щоб учні отримали всебічний розвиток та розкрили всі свої таланти.

Смілива ідея заснування Ліцею в січні 1991 року була зумовлена часом. Основною метою Ліцею є підготовка фахівців початкового рівня туристичної галузі, які здатні забезпечити підняття сфери туристичного бізнесу до міжнародного рівня.

Індивідуальне обличчя нашого ліцею, його особливу духовну неповторність, а також розвиваючий потенціал його освітнього середовища визначають його педагоги, їх вміння дарувати дітям радість пізнання світу, їх здібність творити та вчити творчості своїх вихованців.

Педагогічний колектив нашого Ліцею реалізує особистісну модель освіти, де одним з основних аспектів є індивідуальний підхід не тільки на підставі індивідуальних особливостей дітей, а й дорослих, що працюють із ними.

Наша мета - допомогти дитині розвинути навички, способи, форми творчого самовираження. Стосунки між учителями та учнями у нашому Ліцеї будуються як ділове співробітництво, партнерство. Нами використовуються освітні технології, які відповідають психологічним особливостям дітей. Ми проводимо ретельну педагогічну та психологічну діагностику особистісного та освітнього потенціалу ліцеїстів.

Програма навчання в ліцеї насичена. Знання, які тут пропонують, зводяться до переосмислення старої системи, “освіта на все життя” в якісну нову - “освіта через усе життя”.

Сучасний профільний ліцей, не обтяжений силою минулих традицій, має всі можливості для подолання негативних наслідків авторитарно-адміністративної системи управління вихованням, орієнтації на абстрактний “людський фактор”, тобто на учня як пасивний об’єкт виховання. Нова концепція виховання учнів у Ліцеї туризму включає в себе і нову систему управління, яка ґрунтується на широкій демократизації та гуманізації навчально-виховного процесу, на розумінні суб’єктів виховання.
Вихідне положення такої системи у ліцеї полягає у визнанні не одного, а чотирьох суб’єктів навчально-виховного процесу - адміністрації, педагогів, учнів та батьків у рівному партнерстві заради єдиної мети - формуванні творчої особистості учня.

Дух і атмосфера навчального закладу повинні згуртовувати й організовувати всіх вчитися, бути творчим і вільним. Поняття “свободи” повинно мати чіткі уявлення і рамки. Кожна дитина повинна розширювати для себе культурний простір, що включає: норми, заповіді, традиції, правила, ритуал мову, ідеологію, символи, міфи. Якраз, виходячи із цих потреб, Ліцей туризму і впроваджує в життя свою програму.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина після закінчення школи була: дослідником; людиною, яка думає, вміє спілкуватися, здатною ризикувати на основі здорового глузду; знаючою, принциповою, турботливою, широкомислячою, врівноваженою, здоровою людиною, віддайте її на навчання до Ліцею туризму!!!

Засновник Ліцею туризму
Палій Ольга Ярославівна