Заголовок 1

Підпис 1

Shine

Зображення 2

Підпис 2

Churches

Заголовок 3

Підпис 3

Civic Involvement

Заголовок 4

Підпис 4

Action

Заголовок 5

Підпис 5

Action

Зверніть увагу:


Буклет з додатковою інформацією про Ліцей Туризму
   Завантажити у форматі PDF

Підсумки навчального року

Тра 31st, 2019 by admin | 0

Яскравими насиченими святковими заходами ознаменувалося завершення навчального року. Для першачків навчальний рік був першим кроком мандрівки країною Знань. Свято прощання з Буквариком організоване вчителем Моісевою Тетяною Сергіївною було сповнене веселощів, феєричних виступів, розваг. Наші наймолодші ліцеїсти продемонстрували вміння та навички яких набули. По завершенню навчального року у них вже не впізнати сором”язливих, дещо невпевнених хлоп”ят і дівчаток.

Для учнів четвертого класу навчальний рік був особливим, оскільки він є рубіжним між початковою та середньою ланками. Склавши перший у своєму житті іспит у формі ДПА з основних навчальних предметів, вони підтвердили свою готовність до нових викликів. А прощалися учні з початковою школою дуже незвично. Завдяки майстерності вчителя Години Олени Миколаївни учні здійснили мандрівку на машині часу у минуле (пригадали свої перші роки навчання у ліцеї, який учнів поєднав) учасниками якої стали гості свята.

Святкова лінійка стала завершальним акордом 2018-2019 навчального року. Під час якої ліцеїстів було нагороджено похвальними листами за високі успіхи у навчанні та дипломами переможців конкурсів різного рівня.

Ліцейна родина пишається своїми учнями, бажає їм  яскравого відпочинку, незабутніх канікул та з нетерпінням чекатимемо зустрічі восени.

viber-image-2019-05-27-194125.jpgviber-image-2019-05-31-185656.jpgviber-image-2019-05-31-214431.jpg 

Коментарі не дозволено.