Заголовок 1

Підпис 1

Shine

Зображення 2

Підпис 2

Churches

Заголовок 3

Підпис 3

Civic Involvement

Заголовок 4

Підпис 4

Action

Заголовок 5

Підпис 5

Action

Зверніть увагу:


Буклет з додатковою інформацією про Ліцей Туризму
   Завантажити у форматі PDF

День козацтва

Жов 12th, 2018 by admin | 0

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України. Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Тож напередодні цього чудового свята 12 жовтня вчителі історії Киданчук Н.С. та Павельчик Г.О. провели серед ліцеїстів 1-10 класів виховний захід “Козацькі забави”, який складався з двох частин. У першій частині заходу участь приймали ліцеїсти молодшої ланки. У ході спортивних  змагань проявили свою швидкість, спритність, витримку. Під час пошуку відповідей на питання вікторини продемонстрували свої знання з історії козацтва. У другій частині заходу ліцеїсти середньої та старшої ланки мали можливість показати не тільки фізичну витривалість, а й знання козацьких традицій. Учні були таким чином розподілені по командах, що у кожній з них були як досвітчені козаки (учні старших класів) так і джури (учні середньої ланки). Діти із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками, що можна тільки тішитися свідомості підростаючого покоління. Свято ще більше згуртувало ліцейну родину.

viber-image13.jpgviber-image20.jpgviber-image17.jpgviber-image18.jpg 60.jpg221.jpg232.jpg140.jpg286.jpg264.jpg280.jpg156.jpg311.jpg

Коментарі не дозволено.